Koçlar Park

Koçlar Park; başta yazlık bahçesi, kış döneminde siz ve sevdikleriniz için özel olarak tasarlanan kapalı alanları, büfesi ve restaurantı olmak üzere birçok bölümden oluşmaktadır.

Ayrıca, Koçlar Park Dinlenme Tesisleri sizlerin ve çocuklarınızın iyi vakit geçirebilmesi için; çocuk parkları ve birçok aktivite ile hizmetinizdedir. Koçlar Park Dinlenme Tesisleri 500 kişilik sabit kapasitesi yılın dört mevsiminde de hizmet vermektedir.

Doğanın binbir çeşit güzelliğini keşfetmenin mümkün olduğu Koçlar Park Dinlenme Tesislerinde Yemyeşil ağaçların serin gölgesinde mangal keyfi yapmak, çayınızı yudumlamak ve bu mekanda birkaç saat geçirmek size keyifli anlar yaşatacaktır... Tabiatla iç içe olan konumu ile önemli misafirlerinizi ağırlayacağınız, kır düğünü, nişan, mezuniyet gibi unutulmaz anlarınızı yaşayabileceğiniz, huzur dolu atmosferi ile şehrin gürültüsünden uzaklaşabileceğiniz bir yer olan Koçlar Park Dinlenme Tesisleri her ayrıntısı sizlerin daha huzurlu olmanız için düşünülmüştür.

Koçlar Park Dinlenme Tesislerinde yaz aylarında çiçeklerin kokusu eşliğinde mangal keyfi yapabilir, kuzu çevirme ve tandır ekmeğini de tadabilirsiniz. Kış aylarında ise içinizi ısıtacak menülerimiz ile kapalı mekanlarımızda huzurlu ve keyifli saatler geçirebilirsiniz. Otopark sorunun olmadığı, siz ve çocuklarınız için her şeyin ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Koçlar Park Dinlenme Tesislerinden ayrılırken yüzünüzdeki tebessümü de yanınızda götüreceksiniz…

ONLINE REZERVASYON

Telefon ile Rezervasyon için0242 669 1001
0532 461 4534